Krokenmila 17. juni 2013

Resultater, 10 km:

PLASS NR PLASS KLASSE NAVN TID
1 3 Kent Øvre 36:11,4
2 10 Thomas K. Føre 39:05,5
3 12 Morten Øye 39:54,7
4 13 Lars Kristian Linløkken 39:59,1
5 15 Lars Lundamo 40:02,3
6 1 Guro Skjeggerud 40:04,6
7 12 Hans Thomas Brox 40:09,1
8 17 Øyvind Sørensen 40:25,0
9 13 Erik Axel Haagensen 41:02,3
10 14 Paul-Harry Jensen 41:10,4
11 15 Jøran Arctander 41:27,3
12 20 Kim-Runar Dalberg 41:36,2
13 21 Alexander Løvland Rygh 42:16,4
14 22 Brynjar Jørstad 42:22,4
15 17 Kai Hugo Sørensen 42:26,4
16 3 Synne Ovanger Reiremo 42:44,6
17 20 Erik Boye 43:05,6
18 21 Jon-Vidar Schneider 43:32,1
19 24 Ola Bratlie 44:13,8
20 26 Stian Saur 44:15,9
21 27 Hans Roar Johansen 44:17,4
22 25 Lars Kvenshagen Gimse 44:22,4
23 27 Martin Skedsmo 44:47,2
24 7 Gunn Norvik 44:51,2
25 6 Dag Erik Lindquister 45:01,0
26 29 Fred Emil Bjerke 46:13,6
27 30 Arild Østgård 46:23,8
28 31 Børge Haakø 46:31,5
29 32 Morten Bjørkmann 46:35,8
30 35 Håvar Nilssen 46:49,1
31 9 Leif Olav Bremer 47:36,6
32 36 Andreas Myrvoll 47:47,1
33 1 Ingunn Ytrehus 48:20,4
34 11 Vidar Hanssen 48:33,7
35 12 Ulf Isaksen 48:36,1
36 13 Terje Karlsen 48:38,4
37 33 Bjørn Viggo Ottem 48:41,7
38 34 Sven-Erik Holsbøe 48:44,5
39 1 Rigmor Furu 50:13,6
40 37 Harald Skotnes 50:21,9
41 38 Raymond Kristiansen 50:44,0
42 38 Terje Karlstad 51:01,1
43 42 Bjørn Allan Hall 52:09,6
44 3 Hilde Tøssebro 54:09,9
45 12 Trine Karlsen 54:43,6
46 7 Linda Pedersen Vik 55:19,9
47 15 Fredrik Fredriksen 55:57,6
48 9 Merete Andersen 56:13,0
49 10 Birgitte Forsaa Åbotsvik 56:45,2
50 16 Benedikte Rørvik Nilsen 57:40,9
51 11 Nina Olsen 59:03,9
52 2 Ingebjørg Moe 59:28,3
53 12 Anita Irene Andresen 1:00:29,5
54 5 Ellen Thomassen 1:01:41,5
55 13 May Liss Wasmuth 1:01:43,2
56 15 Anne Andreassen 1:02:11,7
57 20 Ingrid Hovda Lien 1:11:26,5

Resultater, 5 km:

PLASS NR PLASS KLASSE NAVN TID
1 4 Torill Ottesen 20:43,7
2 12 Henrik Romsaas 20:56,9
3 4 Jørn Resvoll 22:11,9
4 4 Rune Ellingsen 23:04,8
5 5 Reidun Klykken Lie 23:57,8
6 15 Øystein Barth-Heyerdahl 23:58,5
7 6 Kristin Harila 23:59,8
8 7 Hanne Rasmussen 24:00,0
9 13 Kristin Maria Stenvold 28:23,9
10 2 Ada Steen 28:31,4
11 1 Nils Harald Moe 28:34,5
12 15 Guri With Karlsen 28:51,7

Tromsøhall-Sør 12. juni 2013

Anita Irene Andresen løper i mål i sitt første karuselløp. Foto: Erik Boye

Anita Irene Andresen løper i mål i sitt første karuselløp. Foto: Erik Boye

Resultater:

PLASS NR PLASS KLASSE NAVN TID
1 2 Kristian Ulriksen 20:33,3
2 7 Anders Mikkola Ärnström 22:31,2
3 9 Kent Øvre 22:44,0
4 19 Alexander Løvland Rygh 24:25,5
5 20 Morten Øye 24:29,4
6 21 Lars Kristian Linløkken 24:38,5
7 22 Øyvind Sørensen 24:41,1
8 27 Jan Harald Solberg 25:14,4
9 11 Sigurd Hadler-Olsen 25:16,1
10 16 Erik Boye 26:09,1
11 5 Synne Ovanger Reiremo 26:22,0
12 18 Kai Hugo Sørensen 26:24,4
13 21 Ola Bratlie 26:52,1
14 22 Lars Kvenshagen Gimse 27:03,6
15 34 Hans Roar Johansen 27:18,6
16 5 Dag Erik Lindquister 27:24,8
17 8 Kristin Harila 27:31,4
18 40 Stian Saur 28:04,5
19 30 Børge Haakø 28:35,1
20 31 Jon-Vidar Schneider 28:54,4
21 5 Kristin Benjaminsen Borch 29:20,7
22 43 Jørn Resvoll 29:21,9
23 8 Rune Ellingsen 29:23,8
24 12 Hanne Kathrine Nilsen 29:35,0
25 10 Ulf Isaksen 30:02,9
26 33 Sven-Erik Holsbøe 30:09,5
27 34 Bjørn Viggo Ottem 30:12,1
28 35 Fred Emil Bjerke 30:19,2
29 1 Ingunn Ytrehus 30:56,6
30 20 Maren Johnsen 31:35,1
31 21 Trine Karlsen 31:36,1
32 3 Rigmor Furu 31:41,8
33 8 Anita Nilssen 32:01,3
34 24 Linda Aune-Lundberg 32:28,3
35 25 Kristin Næss Risto 32:54,8
36 5 Herdis Sigrid Dorthea Giø 32:56,5
37 6 Hilde Tøssebro 33:20,7
38 15 Unn Sollid Manskow 33:30,7
39 26 Hanne Rasmussen 33:36,0
40 48 Terje Karlstad 33:37,1
41 17 Linda Pedersen Vik 34:08,1
42 14 Fredrik Fredriksen 34:55,7
43 29 Kristin Kanstad 34:57,5
44 10 Mari Sæthre 35:02,9
45 32 Benedikte Rørvik Nilsen 35:52,8
46 20 Anita Irene Andresen 36:19,1
47 34 Kristin Maria Stenvold 36:19,5
48 3 Ingebjørg Moe 36:20,9
49 36 Guri With Karlsen 36:37,8
50 21 Elisabeth Sundkvist 36:56,5
51 22 Karianne Olsen 37:24,1
52 7 Nils Harald Moe 37:50,5
53 12 Ellen Thomassen 37:52,8
54 23 Anne Andreassen 38:14,3
55 13 Ada Steen 38:29,7
56 28 May Liss Wasmuth 42:02,1
57 29 Merete Andersen 42:05,8
Thomas K. Føre Fullført
Erik Axel Haagensen Fullført

Eidemila 8. juni 2013

Fin klynge med NR-løpere

Fin klynge med NR-løpere. 213 Lars K. Linløkken, 20 Øyvind Sørensen, 28 Mathias Hauglid. Erik Boye, Guro Skjeggerud og Jøran Arctander i rekke 2.

Resultater:

Nr Navn Tid
1 Kent Øvre 36:52
2 Jarle Pedersen 38:40
3 Jøran Arctander 40:29
4 Øyvind Sørensen 41:05
5 Guro Skjeggerud 41:09
6 Mathias Hauglid 42:09
7 Brynjar Jørstad 42:43
8 Kai Hugo Sørensen 43:33
9 Ola Bratlie 44:21
10 Erik Boye 44:51
11 Gunn Norvik 45:14
12 Lars Kristian Linløkken 45:26
13 Harald Uhre 45:35
14 Jon-Vidar Schneider 46:17
15 Arild Østgård 46:17
16 Rune Ellingsen 47:42
17 Stein Erik Hansen 48:17
18 Kristin Benjaminsen Borch 48:25
19 Per Jakobsen 48:50
20 Jørn Resvoll 49:05
21 Andreas Myrvoll 49:11
22 Ulf Isaksen 49:21
23 Thomas K. Føre 49:23
24 Terje Karlsen 50:43
25 Maren Johnsen 51:24
26 Rita Pettersen 52:15
27 Hanne Rasmussen 52:35
28 Bjørn Allan Hall 55:29
29 Cecilie Sundquist 55:35
30 Trond-Bjørnar Pedersen 55:37
31 Dagny Elise Hemmingsen 58:51
32 Linda Aune-Lundberg 59:43
33 Merete Andersen 59:43
34 Ingebjørg Moe 1:03:20
35 Nina Olsen 1:04:06

Full resultatliste, som også inneholder fredagens terrengløp og søndagens motbakkeløp: resultater_eidelopene_2013.pdf

Folkeparken 3. juni 2013

Lagbilde. Foto: Øyvind Sørensen

Lagbilde. Foto: Øyvind Sørensen


Resultater:

PLASS NR PLASS KLASSE NAVN TID
1 1 Kristian Ulriksen 23:28,8
2 7 Anders Mikkola Ärnström 25:40,5
3 8 Jarle Pedersen 25:42,0
4 9 Anders Nergaard 25:51,3
5 15 Alexander Løvland Rygh 26:49,8
6 19 Thomas K. Føre 27:07,6
7 20 Lars Kristian Linløkken 27:19,4
8 23 Øyvind Sørensen 27:24,4
9 24 Morten Øye 27:26,2
10 15 Sigurd Hadler-Olsen 27:55,1
11 28 Bjarte Kristoffersen 27:57,7
12 1 Guro Skjeggerud 28:14,5
13 16 Paul-Harry Jensen 28:43,6
14 32 Peter Kalinichenko 28:46,0
15 17 Erik Axel Haagensen 28:50,3
16 19 Erik Boye 29:32,4
17 20 Ola Bratlie 29:33,3
18 23 Jon-Vidar Schneider 29:47,7
19 36 Robin Martinsen Iversen 29:59,4
20 24 Kai Hugo Sørensen 30:00,5
21 38 Hans Roar Johansen 30:10,1
22 27 Lars Kvenshagen Gimse 30:17,1
23 9 Kristin Harila 30:22,0
24 7 Dag Erik Lindquister 30:23,2
25 42 Stian Saur 30:38,6
26 11 Gunn Norvik 31:09,7
27 48 Stein Erik Hansen 31:20,5
28 30 Martin Skedsmo 31:25,6
29 32 Fred Emil Bjerke 32:33,4
30 14 Reidun Klykken Lie 32:34,4
31 33 Børge Haakø 32:43,6
32 10 Per Jakobsen 32:49,2
33 34 Morten Bjørkmann 32:53,5
34 54 Andreas Myrvoll 33:05,7
35 6 Kristin Benjaminsen Borch 33:07,4
36 19 Hanne Kathrine Nilsen 33:26,2
37 11 Rune Ellingsen 33:28,9
38 36 Bjørn Viggo Ottem 33:34,9
39 12 Ulf Isaksen 33:42,3
40 1 Ingunn Ytrehus 34:47,7
41 39 Sven-Erik Holsbøe 35:13,0
42 5 Herdis Sigrid Dorthea Giø 35:36,9
43 6 Rigmor Furu 35:40,1
44 9 Anita Nilssen 35:42,5
45 23 Hanne Rasmussen 36:21,0
46 24 Kristin Næss Risto 36:41,9
47 25 Trine Karlsen 36:56,3
48 7 Hilde Tøssebro 37:01,3
49 26 Jeanette Vangen 37:10,8
50 28 Kristin Kanstad 37:31,8
51 14 Linda Pedersen Vik 38:39,2
52 16 Merete Andersen 39:33,7
53 32 Kristina Nymo 39:50,6
54 18 Fredrik Fredriksen 39:52,5
55 12 Ada Steen 40:22,7
56 2 Ingebjørg Moe 40:29,9
57 17 May Liss Wasmuth 40:36,0
58 18 Elisabeth Sundkvist 40:38,1
59 34 Kristin Maria Stenvold 40:40,6
60 19 Birgitte Forsaa Åbotsvik 40:43,4
61 20 Karianne Olsen 41:17,9
62 21 Lisbeth Karlsen Forn 41:47,0
63 37 Guri With Karlsen 41:49,1
64 22 Nina Olsen 42:25,7
65 42 Ingrid Hovda Lien 47:47,6
66 24 Maren Weum 47:47,6

Valhall 3000m 27. mai 2013

Resultater:

Plass NR Plass klasse Navn Tid
1 2 Kristian Ulriksen 09:24,5
2 14 Kent Øvre 10:20,1
3 25 Anders Nergaard 10:42,7
4 30 Øyvind Sørensen 10:54,6
5 11 Jøran Arctander 10:55,4
6 31 Morten Øye 10:59,8
7 32 Lars Kristian Linløkken 11:05,0
8 38 Lars Lundamo 11:29,4
9 14 Sigurd Hadler-Olsen 11:31,2
10 15 Paul-Harry Jensen 11:40,7
11 8 Synne Ovanger Reiremo 11:45,4
12 18 Ola Bratlie 11:47,1
13 19 Kai Hugo Sørensen 11:50,7
14 41 Erik Axel Haagensen 11:53,0
15 21 Jon-Vidar Schneider 12:00,7
16 44 Hans Roar Johansen 12:05,1
17 23 Lars Kvenshagen Gimse 12:22,0
18 7 Dag Erik Lindquister 12:24,0
19 25 Arild Østgård 12:45,6
20 50 Håvar Nilssen 12:47,7
21 53 Jørn Resvoll 12:50,8
22 13 Rune Ellingsen 13:22,4
23 14 Ulf Isaksen 13:25,7
24 30 Bjørn Viggo Ottem 13:28,9
25 15 Leif Olav Bremer 13:29,0
26 5 Kristin Benjaminsen Borch 13:35,4
27 31 Sven-Erik Holsbøe 13:44,2
28 33 Raymond Kristiansen 13:49,5
29 35 Harald Skotnes 14:03,0
30 20 Kristin Næss Risto 14:44,2
31 3 Herdis Sigrid Dorthea Giø 14:52,6
32 60 Vidar Sørensen 14:56,8
33 23 Jeanette Vangen 15:03,4
34 5 Hilde Tøssebro 15:05,3
35 24 Kristin Kanstad 15:08,2
36 6 Mari Sæthre 15:11,9
37 19 Terje Karlsen 15:33,7
38 7 Ada Steen 15:40,4
39 26 Benedikte Rørvik Nilsen 15:55,0
40 10 May Liss Wasmuth 16:12,5
41 10 Elisabeth Sundkvist 16:12,7
42 12 Karianne Olsen 16:32,0
43 20 Fredrik Fredriksen 16:54,4
44 2 Ingebjørg Moe 16:59,0
45 6 Moe Nils Harald 17:11,3
46 13 Lisbeth Karlsen Forn 17:17,0
47 14 Anne Andreassen 17:19,0

Folkeparken 21. mai 2013

Thomas K. Føre forbereder vending. Foto: Hege Villumstad

Thomas K. Føre forbereder vending. Foto: Hege Villumstad


Resultater:

Plass NR Plass klasse Navn Tid
1 3 Kristian Ulriksen 23:54,5
2 11 Jarle Pedersen 26:16,0
3 12 Anders Nergaard 26:26,8
4 12 Jøran Arctander 27:32,3
5 17 Øyvind Sørensen 27:42,4
6 18 Alexander Løvland Rygh 27:48,1
7 14 Hans Thomas Brox 27:51,9
8 15 Øystein Barth-Heyerdahl 27:58,6
9 22 Bjarte Kristoffersen 28:00,7
10 26 Lars Kristian Linløkken 28:28,3
11 2 Guro Skjeggerud 28:42,2
12 27 Thomas K. Føre 28:47,4
13 5 Synne Ovanger Reiremo 29:27,8
14 22 Kai Hugo Sørensen 29:32,0
15 24 Paul-Harry Jensen 29:37,4
16 25 Ola Bratlie 29:42,2
17 3 Torill Ottesen 29:49,7
18 37 Peter Kalinichenko 29:58,9
19 38 Robin Martinsen Iversen 30:05,9
20 26 Jon-Vidar Schneider 30:17,3
21 10 Dag Erik Lindquister 30:53,9
22 28 Henrik Romsaas 31:01,7
23 30 Arild Østgård 31:30,6
24 46 Håvar Nilssen 32:17,4
25 47 Hans Roar Johansen 32:33,1
26 13 Vidar Hanssen 32:38,9
27 33 Lars Kvenshagen Gimse 32:57,8
28 49 Jørn Resvoll 33:01,1
29 34 Fred Emil Bjerke 33:15,1
30 18 Reidun Klykken Lie 33:17,8
31 15 Rune Ellingsen 33:23,8
32 20 June Børve 33:35,2
33 35 Martin Skedsmo 33:48,4
34 10 Kristin Benjaminsen Borch 34:19,3
35 17 Terje Karlsen 34:32,0
36 37 Bjørn Viggo Ottem 34:48,9
37 55 Terje Karlstad 34:57,8
38 20 Ulf Isaksen 35:26,1
39 40 Raymond Kristiansen 35:48,8
40 41 Bjørn Allan Hall 35:50,7
41 58 Stian Saur 35:57,3
42 31 Maren Johnsen 35:59,5
43 20 Anita Nilssen 36:50,9
44 32 Kristin Kanstad 37:12,0
45 7 Herdis Sigrid Dorthea Giø 37:22,4
46 34 Kristin Næss Risto 37:26,0
47 36 Stine Nøtnes Pedersen 38:08,1
48 10 Eli Nordskar 38:31,0
49 11 Hilde Tøssebro 39:19,5
50 26 Linda Pedersen Vik 39:30,3
51 12 Ada Steen 39:37,8
52 27 Birgitte Forsaa Åbotsvik 40:06,2
53 44 Benedikte Rørvik Nilsen 41:12,7
54 28 Merete Andersen 42:06,9
55 30 Anne Andreassen 42:25,1
56 46 Guri With Karlsen 42:34,8
57 31 Elisabeth Sundkvist 43:24,4
58 47 Kristin Maria Stenvold 43:42,5
59 36 Lisbeth Karlsen Forn 46:28,1
60 51 Ingrid Hovda Lien 52:04,8

Krokenmila 13. mai 2013

Lagbilde før Krokenmila. Foto: Øystein Barth-Heyerdahl

Lagbilde før Krokenmila. Foto: Øystein Barth-Heyerdahl

Resultater 10 km:

Plass NR Plass klasse Navn Tid
1 14 Kent Øvre 37:09,1
2 18 Anders Mikkola Ärnström 38:16,9
3 20 Jarle Pedersen 38:24,5
4 22 Anders Nergaard 38:58,1
5 24 Øyvind Sørensen 39:55,2
6 25 Morten Øye 40:31,5
7 27 Lars Kristian Linløkken 41:11,1
8 18 Jøran Arctander 41:11,9
9 20 Sigurd Hadler-Olsen 41:32,0
10 21 Øystein Barth-Heyerdahl 42:12,5
11 9 Torill Ottesen 42:27,8
12 37 Robin Martinsen Iversen 43:07,1
13 24 Ola Bratlie 43:13,2
14 25 Kai Hugo Sørensen 43:19,6
15 39 Brynjar Jørstad 43:31,4
16 14 Synne Ovanger Reiremo 43:32,8
17 26 Jon-Vidar Schneider 43:55,5
18 42 Peter Kalinichenko 44:28,6
19 45 Erik Boye 45:32,8
20 27 Paul-Harry Jensen 46:14,6
21 17 Gunn Norvik 46:15,9
22 28 Arild Østgård 46:30,2
23 52 Håvar Nilssen 46:48,1
24 30 Martin Skedsmo 47:39,1
25 56 Jørn Resvoll 48:14,4
26 14 Vidar Hanssen 48:23,2
27 24 Reidun Klykken Lie 48:36,2
28 25 Linda Aune-Lundberg 48:38,2
29 15 Leif Olav Bremer 48:41,4
30 33 Fred Emil Bjerke 48:50,6
31 13 Kristin Benjaminsen Borch 49:20,7
32 17 Rune Ellingsen 49:39,7
33 29 Hanne Kathrine Nilsen 50:13,2
34 36 Sven-Erik Holsbøe 50:17,0
35 30 Maren Johnsen 50:46,6
36 32 Hanne Rasmussen 51:31,9
37 59 Vidar Sørensen 51:34,0
38 39 Bjørn Viggo Ottem 51:34,7
39 19 Ulf Isaksen 51:37,2
40 40 Bjørn Allan Hall 52:15,8
41 4 Herdis Sigrid Dorthea Giø 52:30,5
42 18 Unn Sollid Manskow 52:49,2
43 5 Rigmor Furu 53:32,9
44 36 Jeanette Vangen 53:54,7
45 38 Kristin Kanstad 55:38,6
46 22 Linda Pedersen Vik 55:46,7
47 39 Kristin Næss Risto 56:05,3
48 Nora Sofie Breivik 57:39,0
49 23 Birgitte Forsaa Åbotsvik 57:46,9
50 8 Ada Steen 58:30,7
51 9 Markus Breivik 59:17,2
52 44 Benedikte Rørvik Nilsen 1:00:07,3
53 25 Anne Andreassen 1:01:01,3
54 23 Fredrik Fredriksen 1:01:50,0
55 46 Kristin Maria Stenvold 1:04:33,5
56 47 Guri With Karlsen 1:04:41,0
57 27 Maren Weum 1:05:39,9
58 28 Lisbeth Karlsen Forn 1:07:31,1
59 48 Ingrid Hovda Lien 1:10:22,9
Jørn Resvoll flyr i mål til ny personlig rekord: 48:14. Foto: Stian Saur

Jørn Resvoll flyr mot mål til ny personlig rekord: 48:14. Foto: Stian Saur

Resultater 5 km:

Plass NR Plass klasse Navn Tid
1 1 Kristian Ulriksen 16:15,5
2 1 Erik Axel Haagensen 23:32,6
3 1 Anita Nilssen 25:10,3
4 4 Stine Nøtnes Pedersen 26:06,7
5 6 Kristina Nymo 27:33,8
6 3 Nina Olsen 30:18,1

Breivikahallen 7. mai 2013

Startfeltet før sesongens først karuselløp. Foto: Catrine Trygstad

Startfeltet før sesongens først karuselløp. Foto: Catrine Trygstad

Resultater:

Plass NR Plass klasse Navn Tid
1 4 Kristian Ulriksen 17:46,5
2 9 Anders Mikkola Ärnström 18:56,1
3 16 Kent Øvre 19:28,2
4 18 Anders Nergaard 19:45,6
5 22 Øyvind Sørensen 20:31,5
6 23 Morten Øye 20:39,3
7 25 Lars Kristian Linløkken 20:47,8
8 6 Sigurd Hadler-Olsen 20:52,0
9 11 Øystein Barth-Heyerdahl 21:37,3
10 12 Kai Hugo Sørensen 21:48,9
11 30 Peter Kalinichenko 21:52,6
12 30 Robin Martinsen Iversen 21:52,9
13 32 Brynjar Jørstad 22:11,6
14 3 Synne Ovanger Reiremo 22:11,8
15 33 Erik Boye 22:21,0
16 15 Jon-Vidar Schneider 22:26,4
17 17 Ola Bratlie 22:36,2
18 18 Henrik Romsaas 22:37,8
19 8 Gunn Norvik 23:44,1
20 38 Håvar Nilssen 23:54,9
21 39 Stian Saur 23:59,7
22 21 Børge Haakø 24:31,4
23 13 Linda Aune-Lundberg 25:02,9
24 11 Rune Ellingsen 25:08,3
25 15 Reidun Klykken Lie 25:10,3
26 22 Fred Emil Bjerke 25:18,3
27 1 Ingunn Ytrehus 25:19,4
28 12 Ulf Isaksen 25:33,7
29 7 Kristin Benjaminsen Borch 25:35,5
30 25 Sven-Erik Holsbøe 25:51,0
31 19 Hanne Rasmussen 25:58,7
32 27 Bjørn Allan Hall 26:28,2
33 20 June Børve 27:01,4
34 22 Jeanette Vangen 27:33,3
35 11 Unn Sollid Manskow 27:36,0
36 7 Rigmor Furu 27:39,6
37 25 Stine Nøtnes Pedersen 28:18,4
38 11 Ada Steen 29:27,0
39 7 Markus Breivik 29:44,9
40 14 Nina Olsen 31:12,3
41 18 Fredrik Fredriksen 31:21,3
42 12 Ellen Thomassen 31:27,2
43 15 Karianne Olsen 31:43,0
44 17 Merete Andersen 31:52,0
45 29 Kristin Maria Stenvold 33:01,0
46 19 Maren Weum 33:04,2
47 30 Hanne Kathrine Nilsen 36:19,5
Vidar Sørensen Fullført
Anita Nilssen Fullført
Birgitte Forsaa Åbotsvik Fullført
Nora Sofie Breivik Fullført
Leif Olav Bremer Fullført
Stein Erik Hansen Fullført
Lars Lundamo Fullført
Maren Johnsen Fullført
Kristin Kanstad Fullført
Bjørn Viggo Ottem Fullført

94 unike deltakere på KM 1500 m

Vi har tilbakelagt to år med Klubbmesterskap på 1500 m – et løp på våren og et på høsten. Totalt har vi registrert 147 tider mellom 4:18 (Kristian Ulriksen) og 9:54 (Catrine Trygstad – det skal nevnes at persen er 6:41). 94 unike løpere har deltatt i 2012 og 2013, og det besvarer spørsmål 1 i vår julekalender for 2013. Blant disse 94 ligger bestetidene mellom 4:18 og 9:01 (Ida Sundsvoll Andreassen).

Kun fire løpere har deltatt på alle fire løpene: Anne Andreassen, Dag Erik Lindquister, Øyvind Sørensen og Thomas K. Føre. Ellers står åtte løpere med tre løp, 25 med to løp og 57 med ett løp.

Her er den fullstendige resultatlisten for damer og herrer blandet slik at du kan se deg ut en rygg til neste års KM:

Nr Navn Tid Ant. løp
1 Kristian Ulriksen 4:18 1
2 Runar Hermo 4:27 1
3 Andreas Arild 4:30 1
4 Kent R. Johansen 4:53 2
5 Thomas K. Føre 4:56 4
6 Anders Nergaard 4:58 1
7 Hans Thomas Brox 5:02 1
8 Morten Øye 5:05 1
9 Lars Kristian Linløkken 5:08 2
10 Øyvind Sørensen 5:09 4
11 Jarle Pedersen 5:14 2
12 Erik Haagensen 5:19 1
13 Kai Hugo Sørensen 5:20 3
14 Sigurd-Hadler Olsen 5:23 1
15 Håkon Stokvold 5:25 1
16 Remi Møller 5:25 1
17 Jøran Arctander 5:26 2
18 Lars K. Gimse 5:27 3
19 Øystein Barth-Heyerdahl 5:31 1
20 Torill Ottesen 5:32 2
21 Andreas Myrvoll 5:33 2
22 Guro Skjeggerud 5:33 1
23 Erik Boye 5:34 1
24 Gunn Norvik 5:35 2
25 Håvar Nilssen 5:35 1
26 Thomas Helge Hansen 5:35 1
27 Dag Erik Lindquister 5:36 4
28 Brynjar Jørstad 5:38 1
29 Oscar Arman 5:38 1
30 Stein Erik Hansen 5:38 1
31 Jon-Vidar Schneider 5:43 2
32 Verner Larsen 5:44 1
33 Fred Emil Bjerke 5:45 1
34 Stian Saur 5:45 1
35 Hans Roar Johansen 5:47 3
36 Fredrik Pedersen 5:48 1
37 Synne Ovanger Reiremo 5:49 2
38 Tonje Moen Slenes 5:51 1
39 Jørn Resvoll 5:52 2
40 Hanne Kathrine Nilsen 5:54 2
41 Linda Aune Lundberg 5:54 2
42 Hlin Grung 5:59 1
43 Henrik Romsaas 6:01 1
44 Tale Marie Karlsson Drangsholt 6:02 1
45 Trond-Bjørnar Pedersen 6:06 1
46 Ulf Isaksen 6:07 2
47 Vidar Sørensen 6:07 2
48 Morten Bjørkmann 6:08 3
49 Eva H. Stenvoll 6:10 1
50 Jakob Solli Lind 6:10 2
51 Reidun Klykken Lie 6:12 1
52 Rita Pettersen 6:12 1
53 Vidar Hanssen 6:13 1
54 Roy-Morten Østerbøl 6:14 2
55 Kristin Benjaminsen Borch 6:16 3
56 Katrine Kvanli 6:20 1
57 Per Jakobsen 6:20 1
58 Eivind Kanstad 6:23 2
59 Sven-Erik Holsbøe 6:23 1
60 Vidar Vorland 6:24 1
61 Arild Østgård 6:28 1
62 Rune Ellingsen 6:35 3
63 Kristin Næss 6:36 2
64 Simen Solli Lind 6:36 1
65 Catrine Trygstad 6:41 2
66 Knut A. Fossbakk 6:45 1
67 Odd-Magne Hansen 6:48 1
68 Terje Karlsen 6:50 1
69 Anita Nilssen 6:51 1
70 Charles Aune-Lundberg 6:52 1
71 Ingunn Ytrehus 6:53 2
72 Unn Sollid Manskow 6:53 1
73 Herdis Sigrid Dorthea Giø 6:55 2
74 Vårin Sandvær 6:57 1
75 Kristin Kanstad 7:08 2
76 Anita Irene Andresen 7:19 1
77 May Liss Wasmuth 7:25 3
78 Ada Steen 7:27 2
79 Birgitte Forsaa Åbotsvik 7:31 2
80 Anne Andreassen 7:32 4
81 Kristin M. Stenvold 7:35 2
82 Line Yttervik Jenssen 7:36 1
83 Lisbeth Karlsen 7:40 1
84 Kristina Nymo 7:46 1
85 Hilde Tøssebro 7:49 1
86 Linda Vik 7:56 1
87 Nina Olsen 7:57 3
88 Elisabeth Sundkvist 8:09 1
89 Nils Harald Moe 8:13 1
90 Liv-Inger Resvoll 8:15 1
91 Karianne Olsen 8:20 1
92 Guri With Karlsen 8:27 1
93 Ingrid Hovda Lien 8:40 1
94 Ida Sundsvoll Andreassen 9:01 1

Her er for øvrig resultatlister og reportasjer fra løpene:

Video fra siste løp kan du se her:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=M_vldoRxEBs]

Mvh
Thomas

Klubbmesterskap 2013 – 1500 m Kvaløyvegen (høst)

Damer

Nr Navn Tid
1 Torill Ottesen 05:32
2 Guro Skjeggerud 05:33
3 Gunn Norvik 05:35
4 Tonje Moen Slenes 05:51
5 Hanne Kathrine Nilsen 05:54
6 Hlin Grung 05:59
7 Tale Marie Karlsson Drangsholt 06:02
8 Eva H. Stenvoll 06:10
9 Reidun Klykken Lie 06:12
10 Kristin Benjaminsen Borch 06:18
11 Kristin Næss 06:36
12 Anita Nilssen 06:51
13 Unn Sollid Manskow 06:53
14 Herdis Sigrid Dorthea Giø 06:55
15 Kristin Kanstad 07:08
16 Anita Irene Andresen 07:19
17 May Liss Wasmuth 07:25
18 Ada Steen 07:27
19 Anne Andreassen 07:32
20 Kristin Maria Stenvold 07:35
21 Lisbeth Karlsen 07:40
22 Nina Olsen 07:57
23 Elisabeth Sundkvist 08:09
24 Ingrid Hovda Lien 08:40

Menn

Nr Navn Tid
1 Kristian Ulriksen 04:18
2 Runar Hermo 04:27
3 Andreas Arild 04:30
4 Thomas K. Føre 04:56
5 Morten Øye 05:05
6 Øyvind Sørensen 05:09
7 Erik Haagensen 05:19
8 Remi Møller 05:25
9 Jøran Arctander 05:26
10 Kai Hugo Sørensen 05:30
11 Andreas Myrvoll 05:33
12 Erik Boye 05:34
13 Håvar Nilssen 05:35
14 Oscar Arman 05:38
15 Fred Emil Bjerke 05:45
16 Hans Roar Johansen 05:47
17 Lars Kvenshagen Gimse 05:49
18 Jørn Resvoll 05:52
19 Dag Erik Lindquister 05:54
20 Trond-Bjørnar Pedersen 06:06
21 Ulf Isaksen 06:07
22 Morten Bjørkmann 06:08
23 Per Jakobsen 06:20
24 Roy-Morten Østerbøl 06:21
25 Eivind Kanstad 06:23
26 Sven-Erik Holsbøe 06:23
27 Rune Ellingsen 06:35
28 Odd-Magne Hansen 06:48
29 Terje Karlsen 06:50