MSM 2014

msm_2014_lagbilde
DONG Energy Marathon, damer

Plass NR Plass KL Navn Tid
1 24 Lilia Pegg 5:17:03

DONG Energy Marathon, herrer

Plass NR Plass KL Navn Tid
1 7 Thomas K. Føre 3:14:22
2 10 Magnus Warvik 3:15:22
3 24 Lars Jordahl 3:41:38
4 30 Jon-Vidar Schneider 3:56:16
5 36 Erik Boye 3:57:02

G-Sport Half marathon, damer

Plass NR Plass KL Navn Tid
1 2 Guro Skjeggerud 1:37:05
2 7 Elisabeth Dahlberg 1:44:38
3 6 Saana Heinänen 1:46:10
4 11 Kristin Benjaminsen Borch 1:46:48
5 9 Hanne Kathrine Nilsen 1:48:07
6 16 Unn Sollid Manskow 1:54:32
7 25 Cecilie Kristoffersen 1:56:19
8 9 Herdis Sigrid Dorthea Giø 1:57:32
9 30 Sylwia Smigiel 2:01:19
10 65 Hanne Wilsgård 2:07:14
11 40 Marlene Fredriksen Wangen 2:07:37
12 54 Cecilie Sundquist 2:16:14
13 81 Arianne Holmgren Hansen 2:16:41

G-Sport Half marathon, herrer

Plass NR Plass KL Navn Tid
1 5 Sindre Torp 1:22:50
2 3 Jarle Pedersen 1:27:23
3 10 Hans Thomas Brox 1:28:42
4 4 Anders Mikkola Ärnström 1:28:47
5 13 Pål-Helge Nilssen 1:31:16
6 8 Lars Kristian Linløkken 1:31:45
7 17 Paul-Harry Jensen 1:39:52
8 22 Håvar Sjøvoll 1:41:47
9 23 John Roar Paulsen 1:42:00
10 25 Rolf-Erik Østerås 1:43:27
11 28 Øyvind Sørensen 1:44:14
12 25 Vidar Hanssen 1:45:49
13 40 Vidar Vorland 1:49:50
14 27 Geir Bye 1:59:09
15 51 Fredrik Fredriksen 2:07:32
16 65 Yngve Jenssen 2:10:41

adidas Mila, damer

Plass NR Plass KL Navn Tid
1 5 Barbora Jakobsen 42:52
2 14 Charlotte Lindquister 44:54
3 9 Synne Ovanger Reiremo 45:32
4 11 Eva Hanssen Stenvoll 46:46
5 21 Marianne Erstad 48:09
6 14 Tanja Theodorsen 50:05
7 28 Hege Solbakken 50:39
8 26 Trine Karlsen 50:48
9 20 Line Margrete Sørum 51:14
10 10 Ann-Sissel Karlsen 52:10
11 28 Linda Aune-Lunderg 52:34
12 30 Anita Nilssen 53:49
13 52 Line Holsbøe 54:02
14 50 Hege Lauritzen 54:29
15 41 Catrine Emilie Trygstad 54:52
16 54 Liv-Inger Resvoll 54:57
17 14 Marte Resvoll 55:08
18 63 Marion Nedregård 55:18
19 40 May-Britt Gerhardsen 55:26
20 103 Silje Brækkan Rønning 55:41
21 2 Ingebjørg Moe 55:46
22 108 Kine Workinn Isaksen 56:15
23 80 Birgitte Forsaa Åbotsvik 56:17
24 45 Nadia Thraning 56:19
25 61 Sarita Solstad Vabø 56:25
26 62 Benedikte Rørvik Nilsen 56:30
27 49 Marianne Pleym Arctander 56:37
28 50 Linda Bakkevoll 56:40
29 84 Line Yttervik Jenssen 56:45
30 54 Anita Irene Andresen 56:53
31 22 Anne With Andreassen 57:12
32 24 Ellen Karoline Dahl 57:47
33 125 Eirin Bugge 58:36
34 74 Kristin Stenvold 58:38
35 29 Ellen Mai Thomassen 59:01
36 76 Kristin Kanstad 59:07
37 103 Elisabeth Sundkvist 59:27
38 23 Ann Elisabeth Evenseth 1:00:29
39 88 Oddrun Halvorsen 1:01:15
40 77 Nina Olsen 1:02:04
41 84 Lisbeth Karlsen 1:02:58
42 122 May Liss H. Wasmuth 1:03:21
43 170 Gunhild Drevland 1:04:43
44 104 Lise Kværnstuen Pedersen 1:05:42
45 51 Tove Johanne Brandser 1:06:14
46 141 Ingrid Lien Hovda 1:08:20
47 101 Jeanette Nystrand 1:08:42
48 69 Tove Bellika 1:14:34
49 128 Tone Løvberg 1:28:35

adidas Mila, herrer

Plass NR Plass KL Navn Tid
1 6 Einar Mortensen 36:58
2 17 Morten Øye 40:22
3 15 Henrik Romsaas 41:36
4 22 Øystein Barth-Heyerdahl 42:50
5 37 Geir Knutsen 43:07
6 27 Gard Bjørklund 43:48
7 17 Dag Erik Lindquister 44:10
8 25 Terje Opland 44:27
9 36 Espen Moen 44:40
10 24 Jørn Resvoll 45:33
11 30 Børge Haakø 45:42
12 33 Trond-Bjørnar Pedersen 46:32
13 53 Thomas Andrè Iversen 46:40
14 36 Fred Emil Bjerke 46:46
15 29 Inge Heika Hætta Eikelmann 47:10
16 31 Arild Østgård 47:22
17 46 Sven-Erik Holsbøe 48:24
18 17 Ulf Isaksen 48:37
19 11 Eivind Kanstad 49:05
20 3 Erik Widerøe 49:06
21 26 Per Jakobsen 50:33
22 58 Svein Andreas Zylla 50:38
23 27 Rune Ellingsen 51:19
24 82 Vidar Sørensen 54:00
25 14 William Pleym Arctander 54:32
26 39 Bernt Inge Nilsen 54:46
27 87 Eirik Johnsen 54:56
28 64 Per-Ivar Gamst 56:46
29 96 Jan-Ove Rognmo 58:25
30 86 Øystein Berg-Sletteng 58:29
31 98 Bernt Even Nilsen 58:38
32 9 Nils Harald Moe 59:15
33 69 Bjørn Are Hemmingsen 1:01:26

Coop Minimaraton, damer

Plass NR Plass KL Navn Tid
1 14 Mari Sæthre 22:00
2 35 Guro Skjeggerud 23:48
3 22 Henriette Pleym Arctander 24:04
4 31 Aurora Håkstad 24:34
5 46 Kristina Nymo 24:42
6 67 Tanja Steen 26:05
7 47 Simone Jenssen 28:01
8 110 Ingrid Hemmingsen 28:30
9 59 Matilde Kanstad 29:48

Coop Minimaraton, herrer

Plass NR Plass KL Navn Tid
1 33 Rune Knutsen 21:46
2 32 Håkon Skjeggerud Hansen 23:49
3 66 Knut Schneider 24:26
4 26 Julian Haagensen 24:37
5 27 Theodor Håkstad 24:40

Labb og Line Barneløp

Navn Tid
Teodor Andersen fullført
Jenny Arnesen fullført
Selma Arnesen fullført
Konrad Aune-Lundberg fullført
Irene Berg fullført
Anna Berg-Sletteng fullført
Jakob Berg-Sletteng fullført
August Chramer fullført
Ella Dahlberg Zylla fullført
Helena Erstad fullført
Nora Marie M. Føre fullført
Waldemar M. Føre fullført
Tilde Hennie Iversen fullført
Karolina Schön Jakobsen fullført
Ellisiv Leithe fullført
Ida Mikkelsen fullført
Pauline-Marie Rolness fullført
Håkon Romsaas fullført
Johanne Nymo Saur fullført
Kristian Nymo Saur fullført
Mathilde Trygstad fullført

Full resultatliste

En tanke om “MSM 2014

  1. Tilbaketråkk: Sub 3:15 – Check! | Thomas K. Føre

Legg igjen en kommentar