Treningsplan høst 2018

Treningsplan høst 2018

23. august – Dalheimrunden – Rune
27. august – Sinsenbakken – Ulf
28. august – Slettatorget karusell
30. august – Sherpatrappa opp (test 1) – Terje
1. september – Hamnaløpet
3. september – Charlottenlund – 4-6×6 minutt – Helene
6. september – Krokenmila karusell
7-9 september – Tallin
10. september – Restitusjonsøkt eller progressiv økt, Charlottenlund
13. september – Sherpatrappa opp (test 2) – Terje
16. september – Håkøya karusell
17. september – Charlottenlund til skihytta – Nina
20. september – Pyramideøkt 1-2-3-4-5-4-3-2-1 Charlottenlund Rune
24. september – 45-15 x 15 x 2 – Charlottenlund Ulf
27. september – Lysløype Kvaløya 30 min og snur – Nina
30. september – Rosa Sløyfe
1. oktober – 12×2 minutt – Charlottenlund – Jon-Vidar
4. oktober – Progressiv økt – Fløyahallen flyplassen 8km – Ulf
6. Oktober – Sherpatrappløpet
8. Oktober – 90/30 x 7-8 x 2 – Rune – Charlottenlund
11. Oktober – 3×10 – Breivika – Helene
15. Oktober – 7-6-5-4-3-2-1 Charlottenlund – Terje
18. Oktober – 25 -20 -15-10-5 2 minutts pause – Folkeparken – Flyplassen – Ulf
22. Oktober – Bakkeintervall Skoleveien Håpet – Jon-Vidar
25. Oktober – Mørketidsmila testløp – Nina
?. Oktober – Klubbmesterskap/årsfest
29. Oktober – Kjeglefest – Charlottenlund/Kvaløyvegen – Terje 200-800 meter
1. November – Kaggestadøkt – 5 rolig, 10 moderat x 3 – Troms Kraft – Helene
5. November – Macmillan 1 – 6×6 – Rema 1000 – Kristel
8. November – Terskeløkt – 30 min terskel + oppvarming/nedløping – Folkeparken
12. November – Macmillan 2 – 12x2min – Arnesen – Ulf
15. November – Progressiv SørTromsøya Rundt – K1 – Terje
19. November – Macmillan 3 – 12 + 4×6 – Arnesen – Rune
22. November – Dramsveien – Tromsøhallen intervall – Helene
26. November – Macmillan 4 – 5km tempo – Troms Kraft – Jon-Vidar
29. November – Rolig timesøkt – Kaldfjordmila – Kristel
3. Desember – Macmillan 5 – 2×12 + 2×6 – Arnesen – Rune
6. Desember – 8×3 minutt – Troms Kraft – Ulf
10. Desember – Macmillan 6 – 24×1 minutt – Helene
13. Desember – Testløp mørketidsmila – Terje
17. Desember – Macmillan 7 – 3×12 – Rema 1000 – Jon-Vidar
20. Desember – Julegløggedition i Folkeparken – John Roar/Styret
27. Desember – K1 på dagen – Burgerkingrunden – Jon-Vidar
3. Januar – 45 minutt løping med noen stigningsløp – Nina
5. januar – Mørketidsløpet MSM